Sosyalist Cumhuriyet Partisi Başkanlık Kurulu: Uluslararası Terör Çetesi NATO!

04.04.1949 yılında, ikinci Dünya Savaşından sonra NATO, ABD’nin silahlı gücü olarak kurulmuş ve tüm dünyaya terör ihraç etmeye başlamıştır.

Bünyesinde, “süper NATO” olarak adlandırılan gladyo örgütüyle de üye ülkelerin devlet mekanizması ve hükümetlerin içine girerek faaliyetlerde bulunmuştur.

Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak bu cinayet çetesini iyi biliriz. 12 Martları, 12 Eylülleri, 1 Mayıs 1977 katliamını, Maraş-Sivas-Çorum katliamlarını unutmadık. Uğur Mumcu’ları, Eşref Bitlis’leri, Gaffar Okkan’ları ve yüzlerce aydın ve yurtseverimizi katleden bu çete 15 Temmuz 2016’da FETÖ terör örgütüyle yakın tarihli son kalkışma girişimiyle gerçek yüzünü bir daha göstermiştir.

Sosyalist Cumhuriyet Partisi iktidarında, Ülkemiz için büyük güvenlik tehdidi oluşturan ABD Emperyalizminin bu silah aygıtından çıkılacak, ülkemiz içindeki ABD ve NATO üslerine el konulacaktır.

1 thought on “Sosyalist Cumhuriyet Partisi Başkanlık Kurulu: Uluslararası Terör Çetesi NATO!”

  1. Nato’yu bizle ilişkili yönüyle değerlendiriyoruz, buda halkda Nato nun doğru kavranmasını engelliyor. Bizim dışımızdaki ülke halkları da aynı çelişkileri yaşıyor. ABD nin Nato üzerinden nasıl yararlar sağladığı hep geri planda kalıyor. NATO ABD nin zenginleşmesine hizmet ediyor. Nato’yu üye her ülke, ABD nin silah sanayisinin güçlenmesini ayakta kalmasını sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir