AVRUPA BİRLİĞİNİN EMPERYALİST DAYATMALARINA HAYIR!

Türkiye, ABD ve Avrupa Birliği’nin dayatmaları ve AKP iktidarının İhvancı dış politikası ile İŞGAL altındadır.

Mülteci sorunu, Türkiye’nin altına yerleştirilmiş bir saatli bombadır ve o bombanın pimi ABD emperyalizminin elindedir.

AKP iktidarının İhvancı politikası Türkiye için milli güvenlik sorunu haline gelmiştir. Terör örgütü PKK, ABD koruması altında Fırat’ın doğusunda 2. İsrail’in kurulmasının yolunu ve zeminini hazırlamıştır.

Emperyalistler, 100 yıl önce Çanakkale’de, Sakarya’da, Afyon’da, İzmir’de, Gaziantep’te başaramadığını, bugün AKP iktidarı eliyle gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

İki yüzlü BATI, kurmuş olduğu Avrupa Birliği eliyle, AKP’ye mültecileri Türkiye’de tutması için 1 Milyar avroluk rüşvet vermiştir.

AKP iktidarı ile emperyalist BATI el ele vererek sığınmacıları Türkiye’de tutmaya çalışmakta ve ülkemizi tuzağın içine çekmektedir.

Bugün Türkiye’de toplam göçmen sayısı 10 milyonun üzerindedir. Avrupa Birliği, kendi emperyalist ajandasını Türkiye’ye dayatmaktadır.

Ülkemizi mülteci kampına çeviren, İhvancı AKP artık ülkemiz için bir yüktür ve büyük bir tehlikedir.

Barbar Batı’nın, emperyalistlerin, AKP iktidarı eliyle Türkiye’yi mülteci istilası ile işgal planına karşı halkımızı Sosyalist Cumhuriyet Partisi saflarında mücadeleye çağırıyoruz.

Çözüm: Ankara ile Şam’ın el sıkışması ve mültecilerin güvenli bir şekilde evlerine dönmesidir. Türk ordusunun Suriye ordusu ile yapacağı ortak operasyon ABD’nin Fırat’ın doğusundaki ikinci İsrail hayalini sona erdirecektir. Fırat’ın doğusunda devlet olma hayali biten PKK’nın, silahlarını temelli olarak bırakmak dışında bir seçeneği kalmayacaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir